Autorski rytuał manualnego liftingu twarzy, połączony z mocą magicznych kamieni Bian .
To niezwykła celebracja wydobywająca prawdziwą esencję i naturę kobiecości.
To rytuał, który przywraca naturalny blask i promienność, a aspekt estetyki to tylko swoistego rodzaju odbicie lustrzane rozświetlonego wnętrza.

Oshin Bian to autorski program obejmujący pracę manualną składającą się na unikalne techniki polegające na liftingu i korekcie manualnej twarzy, oraz zaawansowanych technik, bazujących na działaniu unikalnych pałeczek Bian.

Na cały 70 minutowy program odnowy naszej twarzy składa się:

  • rozluźniający masaż głowy i obręczy barkowej
  • energetyzacja i lifting obszaru biustu
  • manualna korekta estetyczna dekoltu, szyi oraz twarzy
  • masaż energetyczno liftingujący przy pomocy kamieni Bian
  • rewitalizacja ciała i poprawa naszej energii życiowej
video

Program szkoleniowy 3-dniowego warsztatu stacjonarnego, składa się na część teoretyczną, w której poznasz podstawy anatomii twarzy, zrozumiesz biomechanizmy starzenia i jednocześnie nauczysz się z nimi współpracować, aby jak najlepiej dobrać i opracować program odnowy biologicznej twarzy.

Podczas 3-dniowej praktyki masażu i rytuału Ohin Bian, nauczysz się doskonałej techniki liftingującej, energetyzującej, oraz przywracającej harmonię, całego organizmu.

To wszystko pozwoli Ci, wprowadzić niezwykłe umiejętności pracy w Twoim gabinecie, serwując najdoskonalszy i najprzyjemniejszy rytuał i drogę do naturalnego i nieprzemijającego piękna.

Poznasz unikalne techniki japońskiego liftingu, akupresury i starożytnej drogi do piękna, jaką poprowadzą Cię kamienne pałeczki Bian.

Oprócz głęboko odmładzającego masażu twarzy, szyi i dekoltu, zapoznasz się z modelującym masażem piersi, obszarem jaki zasługuje na wielką uwagę.

Jego pielęgnacja i rewitalizacja znacząco wpływa na poprawę, nie tylko bioestetyki twarzy, ale również na zdrowie i harmonię całego organizmu.

Szkoleniowcy Oshin Bian Technique

Kazia Rafalska

Doświadczona i ceniona manualna terapeutka twarzy, fitoterapeutka i aromaterapeutka.  Jest pasjonatką ziół i naturalnych metod pielęgnacji ciała i duszy, a masaż twarzy to jej wielka miłość. Dzięki niej, wspaniale wydobywa i pielęgnuje naturalne piękno kobiet.
Swoją magią dotyku dzieli się z kobietami zarówno jako terapeutka metody Facemodeling Program jak i szkoleniowiec rytuału Oshin Bian Technique w Facemodeling Academy.

Terminy szkoleń:

Lokalizacja: Warszawa

16-18 Kwietnia 2021r.
14-16 Maja 2021r.
11-13 Czerwca 2021r.

Justyna Młodawska

Doświadczona i ceniona kosmetolog, terapeutka i szkoleniowiec, zafascynowana holistycznym podejściem do zdrowia, urody i człowieka. Pasjonują ją naturalne metody odmładzania i modelowania twarzy oraz orientalne techniki masażu, które w naturalny sposób podtrzymują młodość i witalność ciała. W swojej pracy tworzy terapie łączące moc masażu z innymi zabiegami sprzyjającymi zwiększaniu potencjału samoregeneracji. Wiedzą, doświadczeniem i pasją pięknie dzieli się z innymi, a w Facemodeling Academy jako szkoleniowiec Oshin Bian Technique

Terminy szkoleń:

24-26 Maja 2021r. – Zielona Góra
18-20 Czerwca 2021r. – Kołobrzeg
23-25 Lipca 2021r. – Szczecin

Informacje i zapisy

Inwestycja w szkolenie to 3,000 zł

Uczestnicy szkolenia otrzymują komplet pałeczek Bian, olejek do masażu, oraz bogate materiały dydaktyczne.

Kurs prowadzony jest w kameralnych grupach 8-12 osób.

Najbliższy termin szkolenia:

Sopocka Akademia Masażu: 29-31.03.2021
Prowadząca: Aneta Hregorowicz-Gorlo

Jeśli masz pytania wyślij wiadomość poprzez formularz kontaktowy lub zadzwoń – tel: (+48) 889-889-351 – Lidia Kuna