Skip to main content
Autorski rytuał manualnego liftingu twarzy, połączony z mocą magicznych kamieni Bian .
To niezwykła celebracja wydobywająca prawdziwą esencję i naturę kobiecości.
To rytuał, który przywraca naturalny blask i promienność, a aspekt estetyki to tylko swoistego rodzaju odbicie lustrzane rozświetlonego wnętrza.

Program szkoleniowy 3-dniowego warsztatu stacjonarnego, składa się na część teoretyczną, w której poznasz podstawy anatomii twarzy, zrozumiesz biomechanizmy starzenia i jednocześnie nauczysz się z nimi współpracować, aby jak najlepiej dobrać i opracować program odnowy biologicznej twarzy.

Podczas 3-dniowej praktyki masażu i rytuału Oshin Bian Technique ™, nauczysz się doskonałej techniki liftingującej, energetyzującej, oraz przywracającej harmonię, całego organizmu.

To wszystko pozwoli Ci, wprowadzić niezwykłe umiejętności pracy w Twoim gabinecie, serwując najdoskonalszy i najprzyjemniejszy rytuał i drogę do naturalnego i nieprzemijającego piękna.

Poznasz unikalne techniki japońskiego liftingu, akupresury i starożytnej drogi do piękna, jaką poprowadzą Cię kamienne pałeczki Bian.

Oprócz głęboko odmładzającego masażu twarzy, szyi i dekoltu, zapoznasz się z modelującym masażem piersi, obszarem jaki zasługuje na wielką uwagę.

Jego pielęgnacja i rewitalizacja znacząco wpływa na poprawę, nie tylko bioestetyki twarzy, ale również na zdrowie i harmonię całego organizmu.

Oshin Bian Technique™ to autorski program obejmujący pracę manualną składającą się na unikalne techniki polegające na liftingu i korekcie manualnej twarzy, oraz zaawansowanych technik, bazujących na działaniu unikalnych pałeczek Bian.

Jak wygląda Oshin Bian Technique™ w gabinecie?

To 70 minutowy program odnowy naszej twarzy, na który składa się:

 • rozluźniający masaż głowy i obręczy barkowej
 • energetyzacja i lifting obszaru biustu
 • manualna korekta estetyczna dekoltu, szyi oraz twarzy
 • masaż energetyczno liftingujący przy pomocy kamieni Bian
 • rewitalizacja ciała i poprawa naszej energii życiowej
video
play-sharp-fill

Informacje i zapisy

Inwestycja w szkolenie to 3,800 zł

(kwota zwolniona z podatku VAT)

Uczestnicy szkolenia otrzymują komplet pałeczek Bian, olejek do masażu, oraz bogate materiały dydaktyczne.

Kurs prowadzony jest w kameralnych grupach do 12 osób.

TERMINY SZKOLEŃ WARSZAWA:

Prowadząca: Kazia Rafalska
12-14.04.2024

TERMINY SZKOLEŃ SOPOT:

Prowadząca: Patrycja Stępień
18-20.03.2024
20-22.05.2024

Jeśli masz pytania, napisz: kontakt@facemodeling.pl

DOFINANSOWANIA

Zajmujemy się pozyskiwaniem dofinansowań z:

 • KFS (Krajowy Fundusz Szkoleniowy)
 • BUR (Baza Usług Rozwojowych)

Osoba do kontaktu w sprawie dofinansowań (Dialexi sp. z o.o.):
Karolina Reczek
tel: 690 620 952
e-mail: biuro@dialexi.pl

  Wysyłając wiadomość, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych... przez Sopocka Akademia Sztuki Masażu Gorlo Kamil Gorlo ul. Czarny dwór 14B/2, 80-365 Gdańsk NIP: 8442266609 w związku z wysłaniem zapytania przez niniejszy formularz kontaktowy. Celem przetwarzania danych jest udzielenie odpowiedzi na zapytanie oraz przedstawienie oferty handlowej. Zostałem poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne ale niezbędne do przesłania formularza jak również o przysługujących mi prawach: dostępu do moich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest działalność gospodarcza Sopocka Akademia Sztuki Masażu Gorlo Kamil Gorlo ul. Czarny dwór 14B/2, 80-365 Gdańsk NIP: 8442266609. Polityka Prywatności - Regulamin[rozwiń]

  Hide picture