Skip to main content

Poznaj naszych szkoleniowców

Aneta Hregorowicz-Gorlo

Kosmetolog, naturoterapeutka oraz twórczyni holistycznych programów modelowania i odmładzania twarzy, m.in. FACEMODELING PROGRAM™ i OSHIN BIAN TECHNIQUE™.

Jej motto życiowym jest „od serca do twarzy”. Oddaje to filozofię, w której nasz organizm jest całością, a zewnętrzne piękno składa się z wielu czynników.

Kocha dzielić się wiedzą! Założycielka sopockiej Akademii Manualnych Terapii Twarzy Facemodeling Academy przeszkoliła setki profesjonalistek i profesjonalistów. W efekcie mapa certyfikowanych gabinetów FACEMODELING PROGRAM™ i OSHIN BIAN TECHNIQUE™ stale się powiększa.

Z jej autorskich metod korzystają nie tylko gwiazdy. Towarzyszy wszystkim świadomym kobietom poszukującym naturalnych i nieinwazyjnych metod odmładzania. Wspiera w odkrywaniu wewnętrznego piękna oraz harmonii. To jej życiowa misja, którą realizuję z wdzięcznością.

W końcu ajurweda, medycyna chińska, masaże i terapia naturalna uratowały mi życie. Dzielę się więc prawdziwym doświadczeniem oraz rzetelną wiedzą.

Tajniki masażu, anatomii twarzy oraz naturalnego potencjału samoodnowy organizmu zgłębiam do lat. Szkoliłam się w m.in. w Indiach, Rosji, na Łotwie oraz w Polsce. W swojej podróży spotkałam wielu niezwykłych lekarzy, osteopatów i masażystów, którzy inspirowali mnie do sięgania po naturalne, a także niekonwencjonalne metody.

Kazia Rafalska

Doświadczona i ceniona manualna terapeutka twarzy, fitoterapeutka i aromaterapeutka. Jest pasjonatką ziół i naturalnych metod pielęgnacji ciała i duszy, a masaż twarzy to jej wielka miłość. Dzięki niej, wspaniale wydobywa i pielęgnuje naturalne piękno kobiet.

Swoją magią dotyku dzieli się z kobietami zarówno jako terapeutka metody Facemodeling Program™ jak i szkoleniowiec rytuału Oshin Bian Technique™ w Facemodeling Academy.

Jolanta Wikaryjczyk

Mgr rehabilitacji ruchowej. Założycielka Kliniki Fizjoterapii Edenmedic, prelegentka na konferencjach naukowych dla stomatologów, fizjoterapeutów, logopedów i kosmetologów. W naszej Akademi prowadzi szkolenie Osteoplastyka twarzy.

Ciało człowieka fascynuje mnie od dziecka,a to dzięki mojej ukochanej siostrze która urodziła się chora neurologicznie.
Wówczas, jako mała dziewczynka podjęłam wewnętrzną decyzję, że postaram się znaleźć odpowiedź na pytanie: jak trzeba żyć, co należy zrobić , aby być zdrowym i w konsekwencji emanować wewnętrznym i zewnętrznym pięknem .
Na tej drodze napotkałam przecudownych nauczycieli z całego świata.
Rozkochali mnie oni w obszarze szyjno-czaszkowo-żuchwowym w którym mieści się nasz mózg otoczony kośćmi oraz twarzoczaszka skrywająca wiele struktur i doświadczeń.

Moje motto życiowe:
“Bądź uważna na siebie i mnóż dobro w relacjach”

Patrycja Stępień

Absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia Urody i Edukacji w Gdyni na kierunku kosmetologia. W trakcie swojej kilkunastoletniej  praktyki zawodowej odbyła wiele szkoleń z zakresu zabiegów upiększających i modelujących twarz, jednakże to techniki manualnej terapii i masażu skradły jej serce, dając najwięcej satysfakcji w codziennej pracy zawodowej.
W naszej Akademii jest trenerką Facemodeling Program, rytuału Oshin Bian Technique , BRALift oraz Bio-kinesiotaping estetyczny.

Od zawsze wierzę, że dotyk ma niezwykłe właściwości i jak nic innego potrafi odblokować, to co się w zatrzymało w naszym ciele i stworzyło blokady dla naszego zdrowia, co widoczny sposób widać na naszej twarzy i naszym samopoczuciu. Dzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniem, a także tym jak łączyć terapię z indywidualnym podejściem do drugiego człowieka, tak  aby przynosiły najlepsze rezultaty, daje mi ogrom satysfakcji i spełnienia.

Kieruję się w życiu zasadą, że uwaga i uśmiech to najlepszy prezent jakim możemu komuś podarować.