Skip to main content

Poznaj naszych szkoleniowców

Aneta Hregorowicz-Gorlo

Kosmetolog, naturoterapeutka oraz twórczyni holistycznych programów modelowania i odmładzania twarzy, m.in. FACEMODELING PROGRAM™ i OSHIN BIAN TECHNIQUE™.

Jej motto życiowym jest „od serca do twarzy”. Oddaje to filozofię, w której nasz organizm jest całością, a zewnętrzne piękno składa się z wielu czynników.

Kocha dzielić się wiedzą! Założycielka sopockiej Akademii Manualnych Terapii Twarzy Facemodeling Academy przeszkoliła setki profesjonalistek i profesjonalistów. W efekcie mapa certyfikowanych gabinetów FACEMODELING PROGRAM™ i OSHIN BIAN TECHNIQUE™ stale się powiększa.

Z jej autorskich metod korzystają nie tylko gwiazdy. Towarzyszy wszystkim świadomym kobietom poszukującym naturalnych i nieinwazyjnych metod odmładzania. Wspiera w odkrywaniu wewnętrznego piękna oraz harmonii. To jej życiowa misja, którą realizuję z wdzięcznością.

W końcu ajurweda, medycyna chińska, masaże i terapia naturalna uratowały mi życie. Dzielę się więc prawdziwym doświadczeniem oraz rzetelną wiedzą.

Tajniki masażu, anatomii twarzy oraz naturalnego potencjału samoodnowy organizmu zgłębiam do lat. Szkoliłam się w m.in. w Indiach, Rosji, na Łotwie oraz w Polsce. W swojej podróży spotkałam wielu niezwykłych lekarzy, osteopatów i masażystów, którzy inspirowali mnie do sięgania po naturalne, a także niekonwencjonalne metody.

Kazia Rafalska

Doświadczona i ceniona manualna terapeutka twarzy, fitoterapeutka i aromaterapeutka. Jest pasjonatką ziół i naturalnych metod pielęgnacji ciała i duszy, a masaż twarzy to jej wielka miłość. Dzięki niej, wspaniale wydobywa i pielęgnuje naturalne piękno kobiet.

Swoją magią dotyku dzieli się z kobietami zarówno jako terapeutka metody Facemodeling Program™ jak i szkoleniowiec rytuału Oshin Bian Technique™ w Facemodeling Academy.

Marzena Górak

Absolwentka Prestiżowej Akademii Kosmetologii i Wizażu “Pigier Creation” we Francji oraz amerykańskiej szkoły Makeup Airbrush.

Od kilkunastu lat dzieli się swoimi doświadczeniami i obserwacjami jako wykładowca i wieloletni szkoleniowiec w szeroko pojętej dziedzinie Beauty. Zaufała jej niezliczona ilość kobiet i mężczyzn, w tym również osoby publiczne oraz gwiazdy polskiego showbiznesu. Jest szkoleniowcem rytuału Oshin Bian Technique w Facemodeling Academy.

Jej nieustanny rozwój oraz pasja do promowania świadomej pielęgnacji, opartej o zdrowy makijaż oraz naturalne techniki odmładzania twarzy zapewnia, iż czujemy, że jesteśmy w dobrych rękach.

Przez lata łączyła prace makijażystki z wiedzą manualnej bio-estetyki twarzy pracując dla najlepszych światowych i profesjonalnych marek.