Facemodeling Program™ to autorska technika odmładzania i modelowania twarzy.Ta wielopłaszczyznowa metoda pomaga przywrócić młody wygląd twarzy, a szczególnie równowagę całego organizmu. Dzięki holistycznemu podejściu i wielotkankowej pracy z twarzą osiągamy długotrwałe i widoczne rezultaty poprawy jej piękna i zdrowia.

Facemodeling Program™ to również skuteczna multiterapia będąca wspaniałą alternatywą dla inwazyjnych zabiegów.

Do naszych gabinetów coraz częściej trafiają świadomi klienci, poszukujący bezpieczeństwa i zaufania, jakie dają nam naturalne terapie oraz wysokiej klasy specjaliści. Coraz bardziej ceniony jest “niezmodyfikowany wygląd”, a naturalne piękno i zdrowie wypisane na naszej twarzy staje się najlepszą wizytówką. Stąd też powstała cała wizja programu Facemodeling Academy, gdzie wspólnie zgłębiamy tajniki naturalnych metod odmładzania i regeneracji jakże bezcennej partii naszego ciała, jaką jest nasza twarz.

Dla kogo jest to szkolenie?

Szkolenie dedykowane jest dla terapeutów z zaawansowanymi umiejętnościami manualnymi, fizjoterapeutów, kosmetologów i osób mających kilkuletnie doświadczenie z technikami masażu.

Program szkolenia to 6-dniowa sesja naukowo-praktyczna, podzielona na dwa moduły podczas których omówione zostaną następujące zagadnienia:

Podstawy anatomii ze szczególnym uwzględnieniem układu kostno-mięśniowego.

Biomechanika starzenia się twarzy.

„Błędne koło” i jego wpływ na deformacje kształtu twarzy.

Rehabilitacja twarzy i jej znaczenie.

Metody odmładzania jakie poznasz na 6 dniowej sesji naukowo-praktycznej:

MIOPLASTYKA

Mięśniowo- powięziowy masaż głęboki

OSTEOPLASTYKA

Terapia stosowana w celu poprawienia mobilności tkanek

AKUPRESURA

Naturalny sposób do zachowania młodości

TAPING ESTETYCZNY

Innowacyjna metoda wygładzenia zmarszczek i zmniejszenia obrzęków twarzy

INTERPLASTYKA

Wewnątrz tkankowy masaż twarzy zapewniający głębszy dostęp do terapii twarzowej /rehabilitacja twarzy

KAPILAROTERAPIA

Masaż próżniowy / terapia szklanymi bańkami dla usprawnienia drenażu limfatycznego

Szkolenie kończy się egzaminem praktycznym i teoretycznym.

Należy do niego przystąpić od 3 do 6 miesięcy po zakończonej sesji naukowej.

Certyfikacja uprawnia do posługiwania się programem Facemodeling ,oraz zamieszczona zostaje na liście gabinetów rekomendowanych na stronie Facemodeling Academy.

Dla zachowania jak najwyższych standardów i jakości pracy, po roku od otrzymania autoryzacji, prowadzone będą dokształcające warsztaty, weryfikujące umiejętności w posługiwaniu się metodą Facemodeling.

Indywidualne podejście

Cennym atutem sesji naukowo – praktycznej jest indywidualne podejście do każdego uczestnika. Sesje organizowane w grupach 10-12 osobowych, a część praktyczna obejmuje większość czasu szkoleniowego.

Pamiętaj!

Decydując się na udział w projekcie Facemodeling Academy wkraczasz w zupełnie nowy, holistyczny wymiar innowacyjnego podejścia do tematu odmładzania twarzy.
Możesz być pewny, że Twoja specjalizacja wyróżni Cię na coraz bardziej wymagającym rynku usług estetycznych.

Przeczytaj opinie o Facemodeling Academy

Bardzo profesjonalnie przeprowadzone szkolenie. Aneta imponuje zarówno wiedzą, którą przekazuje, jak i całą swoją pełną pozytywnej energii, zapału, którym nie można się nie zarazić, postawą.
Sama terapia niezwykle ciekawa i skuteczna �
Dni szkoleniowe minęły nie wiadomo kiedy- teraz pora na wdrażanie zdobytej wiedzy w praktykę. I tutaj też można liczyć na wsparcie. Anetko- pięknie dziękuję �Polecam szkolenia, jak i przede wszystkim sam zabieg w 100% (a nawet więcej)!!!

Martafacebook

Znam magię dłoni Anety Hregorowicz - Gorlo od wielu lat. Poznałam też na własnej skórze działanie facemodelingu jej autorstwa. Ponieważ jestem z wykształcenia kosmetologiem z wieloletnim doświadczeniem, mogę tylko zachęcić każdą Panią do skorzystania z tej niezwykle efektywnej usługi. To jest właściwa osoba na właściwym miejscu. Jej holistyczne podejście do pracy ze skórą, po którym są realne efekty oraz zadbanie o piękną "oprawę" zabiegu sprawia, że dbanie o Siebie wkracza na zupełnie nowy poziom doznań. Z serca polecam ❤ ❤ ❤

Małgorzatafacebook

Efekty facemodelingu są niesamowite. Poza świetnym samopoczuciem i uśmiechem po zabiegu wychodzi się z młodzieńczym blaskiem. Jako osoba starająca się żyć zgodnie z naturą jestem zachwycona, że bez skomplikowanej aparatury i chemii można zdziałać takie cuda. Ogromna wiedza i doświadczenie Pani Anetki to duży atut ale to jej osobowość i dobra energia robią całość. Absolutnie polecam! ?

AniaFacebook

Szkolenie.... nieporównywalnie fantastyczne. Ogrom wiedzy i nauki wyniesiony z Akademii zmienił postrzeganie mojego zawodu. Nowe postrzeganie twarzy moich podopiecznych wniosło dużo radości i pasji do wykonywanych na codzień terapii.
A sama Aneta..... mózg pełen wiedzy i doświadczenia. Polecam wszystkim.
Kropkę nad i stawia cudowna Agnieszka, która dba o inne szczegóły podczas szkolenia.

Agatafacebook

Informacje i zapisy

 

Jeśli masz pytania wyślij wiadomość przez formularz kontaktowy lub zadzwoń (11:00-16:00) – tel: (+48) 889-889-351 

Szkolenie Facemodeling Program™ składa się z 2-ch obowiązkowych modułów
(I moduł 4 dni, II moduł* 2 dni).

 

– inwestycja w szkolenie 10.000 zł –

 

*II-gi moduł szkolenia odbywa się po około 3-6 miesiącach. Po II-gim (certyfikującym) module uczestnicy zostaną wpisani na mapę autoryzowanych gabinetów.

Po roku należy przystąpić do szkolenia Facemodeling Program™ Master Class
– inwestycja w szkolenie 3.000 zł –


TERMINY SZKOLEŃ:

I moduł – Facemodeling Program ™:
10-13.05.2022
27-30.06.2022
13-16.09.2022
11-14.10.2022

II moduł – Facemodeling Program ™:
24-25.05.2022
02-03.06.2022 (lista pełna)
22-23.06.2022
05-06.09.2022 (lista pełna)
20-21.09.2022 (lista pełna)

Master Class – Facemodeling Program ™:
07-08.06.2022

Wypełnij formularz zgłoszeniowy