Skip to main content

Facemodeling®

Facemodeling® to autorska technika odmładzania i modelowania twarzy.Ta wielopłaszczyznowa metoda pomaga przywrócić młody wygląd twarzy, a szczególnie równowagę całego organizmu. Dzięki holistycznemu podejściu i wielotkankowej pracy z twarzą osiągamy długotrwałe i widoczne rezultaty poprawy jej piękna i zdrowia.

Facemodeling® to również skuteczna multiterapia będąca wspaniałą alternatywą dla inwazyjnych zabiegów.

Do naszych gabinetów coraz częściej trafiają świadomi klienci, poszukujący bezpieczeństwa i zaufania, jakie dają nam naturalne terapie oraz wysokiej klasy specjaliści. Coraz bardziej ceniony jest “niezmodyfikowany wygląd”, a naturalne piękno i zdrowie wypisane na naszej twarzy staje się najlepszą wizytówką. Stąd też powstała cała wizja programu Facemodeling Academy, gdzie wspólnie zgłębiamy tajniki naturalnych metod odmładzania i regeneracji jakże bezcennej partii naszego ciała, jaką jest nasza twarz.

Dla kogo jest to szkolenie?

Szkolenie dedykowane jest dla terapeutów z zaawansowanymi umiejętnościami manualnymi  (fizjoterapeutów, kosmetologów i osób mających kilkuletnie doświadczenie z technikami masażu).

Program szkolenia to 6-dniowa sesja naukowo-praktyczna, podzielona na dwa moduły podczas których omówione zostaną następujące zagadnienia:

Podstawy anatomii ze szczególnym uwzględnieniem układu kostno-mięśniowego.

Biomechanika starzenia się twarzy.

„Błędne koło” i jego wpływ na deformacje kształtu twarzy.

Rehabilitacja twarzy i jej znaczenie.

Metody odmładzania jakie poznasz na 6 dniowej sesji naukowo-praktycznej:

MIOPLASTYKA

Mięśniowo- powięziowy masaż głęboki

OSTEOPLASTYKA

Terapia stosowana w celu poprawienia mobilności tkanek

AKUPRESURA

Naturalny sposób do zachowania młodości

TAPING ESTETYCZNY

Innowacyjna metoda wygładzenia zmarszczek i zmniejszenia obrzęków twarzy

INTERPLASTYKA

Wewnątrz tkankowy masaż twarzy zapewniający głębszy dostęp do terapii twarzowej /rehabilitacja twarzy

KAPILAROTERAPIA

Masaż próżniowy / terapia szklanymi bańkami dla usprawnienia drenażu limfatycznego

Szkolenie kończy się egzaminem praktycznym i teoretycznym.

Należy do niego przystąpić od 2 do 4 miesięcy po ukończeniu I modułu.

Certyfikacja uprawnia do posługiwania się programem Facemodeling® ,oraz zamieszczona zostaje na liście gabinetów rekomendowanych na stronie Facemodeling® Academy.

Dla zachowania jak najwyższych standardów i jakości pracy, po roku od otrzymania autoryzacji, prowadzone będą dokształcające warsztaty, weryfikujące umiejętności w posługiwaniu się metodą Facemodeling®.

Indywidualne podejście

Cennym atutem sesji naukowo – praktycznej jest indywidualne podejście do każdego uczestnika. Sesje organizowane w grupach 10-12 osobowych, a część praktyczna obejmuje większość czasu szkoleniowego.

Pamiętaj!

Decydując się na udział w projekcie Facemodeling® Academy wkraczasz w zupełnie nowy, holistyczny wymiar innowacyjnego podejścia do tematu odmładzania twarzy.
Możesz być pewny, że Twoja specjalizacja wyróżni Cię na coraz bardziej wymagającym rynku usług estetycznych.

Przeczytaj opinie o Facemodeling Academy

Bardzo profesjonalnie przeprowadzone szkolenie. Aneta imponuje zarówno wiedzą, którą przekazuje, jak i całą swoją pełną pozytywnej energii, zapału, którym nie można się nie zarazić, postawą.
Sama terapia niezwykle ciekawa i skuteczna.
Dni szkoleniowe minęły nie wiadomo kiedy- teraz pora na wdrażanie zdobytej wiedzy w praktykę. I tutaj też można liczyć na wsparcie. Anetko- pięknie dziękuję. Polecam szkolenia, jak i przede wszystkim sam zabieg w 100% (a nawet więcej)!!!

Martafacebook

Znam magię dłoni Anety Hregorowicz - Gorlo od wielu lat. Poznałam też na własnej skórze działanie facemodelingu jej autorstwa. Ponieważ jestem z wykształcenia kosmetologiem z wieloletnim doświadczeniem, mogę tylko zachęcić każdą Panią do skorzystania z tej niezwykle efektywnej usługi. To jest właściwa osoba na właściwym miejscu. Jej holistyczne podejście do pracy ze skórą, po którym są realne efekty oraz zadbanie o piękną "oprawę" zabiegu sprawia, że dbanie o Siebie wkracza na zupełnie nowy poziom doznań. Z serca polecam ❤ ❤ ❤

Małgorzatafacebook

Efekty facemodelingu są niesamowite. Poza świetnym samopoczuciem i uśmiechem po zabiegu wychodzi się z młodzieńczym blaskiem. Jako osoba starająca się żyć zgodnie z naturą jestem zachwycona, że bez skomplikowanej aparatury i chemii można zdziałać takie cuda. Ogromna wiedza i doświadczenie Pani Anetki to duży atut ale to jej osobowość i dobra energia robią całość. Absolutnie polecam!

AniaFacebook

Szkolenie.... nieporównywalnie fantastyczne. Ogrom wiedzy i nauki wyniesiony z Akademii zmienił postrzeganie mojego zawodu. Nowe postrzeganie twarzy moich podopiecznych wniosło dużo radości i pasji do wykonywanych na codzień terapii.
A sama Aneta..... mózg pełen wiedzy i doświadczenia. Polecam wszystkim.
Kropkę nad i stawia cudowna Agnieszka, która dba o inne szczegóły podczas szkolenia.

Agatafacebook

Informacje i zapisy

 

Jeśli masz pytania, napisz: kontakt@facemodeling.pl 
(Kontakt w godzinach 11:00-16:00)

Szkolenie Facemodeling® składa się z 2-ch obowiązkowych modułów
(I moduł 4 dni, II moduł* 2 dni).

 

– inwestycja: 12.000 zł –

*Do II modułu szkolenia na którym odbywa się egzamin teoretyczny oraz praktyczny należy przystąpić w terminie od 2 do 4 miesięcy od ukończenia modułu I. Po II-gim (certyfikującym) module uczestnicy zostaną wpisani na mapę autoryzowanych gabinetów.

W ramach utrzymania najwyższej jakości metody Facemodeling®, do 24 miesięcy po ukończeniu II modułu i uzyskaniu certyfikacji, należy przystąpić do szkolenia Facemodeling® Master Class, aby pozostać rekomendowanym terapeutą na mapie autoryzowanych gabinetów Facemodeling®.
- inwestycja w szkolenie 3.000 zł -

(kwoty zwolnione z podatku VAT)

DOFINANSOWANIA

Zajmujemy się pozyskiwaniem dofinansowań z:

  • KFS (Krajowy Fundusz Szkoleniowy)
  • BUR (Baza Usług Rozwojowych)

Osoba do kontaktu w sprawie dofinansowań (Dialexi sp. z o.o.):
Karolina Reczek
tel: 690 620 952
e-mail: biuro@dialexi.pl


TERMINY SZKOLEŃ SOPOT:

I moduł – Facemodeling®:

16-19.07.2024
3-6.09.2024
21-24.10.2024
03-06.12.2024
27-30.01.2025
11-14.03.2025

II moduł – Facemodeling®:

24-25.09.2024
26-27.09.2024
28-29.10.2024
10-11.12.2024
21-22.01.2025
04-05.03.2025
03-04.04.2025
06-07.05.2025

Facemodeling® MASTER CLASS:

11-12.07.2024
17-18.10.2024

Facemodeling® WORKshop:

 

Manual Workshop Facemodeling® Global:

4-5.07.2024 – ANGLOJĘZYCZNY

Formularz zgłoszeniowy

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Wysyłając wiadomość, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych przez FACEMODELING ACADEMY AKADEMIA MANUALNYCH TERAPII TWARZY ANETA HREGOROWICZ-GORLO, Czarny Dwór 14B/2, 80-365 Gdańsk, NIP: 8442266584 w związku z wysłaniem zapytania przez niniejszy formularz kontaktowy. Celem przetwarzania danych jest udzielenie odpowiedzi na zapytanie oraz przedstawienie oferty handlowej. Zostałem poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne ale niezbędne do przesłania formularza jak również o przysługujących mi prawach: dostępu do moich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest działalność gospodarcza FACEMODELING ACADEMY AKADEMIA MANUALNYCH TERAPII TWARZY ANETA HREGOROWICZ-GORLO, Czarny Dwór 14B/2, 80-365 Gdańsk, NIP: 8442266584 | Polityka Prywatności - Regulamin