Skip to main content

Szkolenie BRALIFT

Podniesienie Twoich umiejętności w trosce o kobiece piękno..
Rozpocznij swoją fascynującą podróż w świecie BRALift, która pomoże poszerzyć wachlarz Twoich usług o niezwykle bogatą i ważną w kobiecym świecie usługę SLOW BEAUTY.

Kobiety wiedzą, że ich piersi to nie tylko integralna część kobiecej tożsamości, ale także ważny obszar wpływający na ogólny wygląd twarzy. Nasze szkolenie stacjonarne BRALift to wyjątkowa okazja, która pozwoli Ci, jako masażyście, fizjoterapeucie, kosmetologowi czy terapeucie manualnym, rozwinąć swoje umiejętności i wzbogacić Twój zakres usług.

Dlaczego piersi są tak istotne w pracy nad bio-estetyką twarzy?

Piersi to nie tylko cenne symbole kobiecości, ale również kluczowy element wpływający na ogólny wygląd twarzy. Nasze szkolenie BRALift pokaże Ci, dlaczego obszar piersi jest nieodłączną częścią pracy nad pięknem i pewnością siebie każdej kobiety.

Czego dowiesz się na szkoleniu?

 • Podczas naszego dwudniowego szkolenia dowiesz się, dlaczego obszar piersi odgrywa kluczową rolę w terapii manualnej i bio-estetyce twarzy.
 • Nauczysz się unikalnych technik, które pozwolą Ci podnieść pewność siebie swoich klientek, pracując nad rozluźnieniem, drenażem i liftingiem biustu.
 • Nauczysz się technik rozluźniających, drenujących i liftingujących obszar biustu, które mogą być wykorzystywane jako uzupełnienie terapii lub jako samodzielny zabieg.
 • Poznasz techniki pracy z bliznami i obszarem piersi po operacjach korekcyjnych, co może być istotne w przypadku pacjentek po zabiegach chirurgicznych.
 • Nauczysz się aplikacji kinezjologicznych, które wspierają proces oczyszczania i odżywiania obszaru klatki piersiowej, co może pomóc w poprawie kondycji skóry i zdrowia tkanek. Poznasz aplikacje modelujące “stanik”  oraz zaznajomisz się jak poprawnie je zakładać.

Dołącz do naszego szkolenia BRAlift!

Pozwól nam pomóc Ci w poszerzeniu Twoich umiejętności, byś mogła dostarczać usługi na najwyższym poziomie!

Zapisz się już teraz i weź udział w tym wyjątkowym wydarzeniu dla profesjonalistów terapii manualnej oraz wszystkich, którzy pracują z kobiecym ciałem w zakresie zdrowia i bioestetyki.

Informacje i zapisy

Inwestycja w szkolenie to 2,300 zł
(Studentki Facemodeling Academy: 1.900zł)

(kwota zwolniona z podatku VAT)

Szkolenie odbywa się w kameralnym kobiecym gronie, (do 10 osób) co zapewnia odpowiednią atmosferę do nauki. Aby skontaktować się z organizatorami szkolenia BRALift oraz uzyskać więcej informacji, proszę skorzystać z poniższych danych:

 

Terminy szkoleń

Sopot, Akademia Facemodeling

1-2.12.2023

22-23.01.2024

DOFINANSOWANIA

Zajmujemy się pozyskiwaniem dofinansowań z:

 • KFS (Krajowy Fundusz Szkoleniowy)
 • BUR (Baza Usług Rozwojowych)

Osoba do kontaktu w sprawie dofinansowań (Dialexi sp. z o.o.):
Karolina Chadała
tel: 690 620 952
e-mail: karolina.chadala@dialexi.pl

Formularz zgłoszeniowy

  Wysyłając zgłoszenie, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych przez Sopocka Akademia Sztuki Masażu Gorlo Kamil Gorlo ul. Czarny dwór 14B/2, 80-365 Gdańsk NIP: 8442266609 w związku z wysłaniem zapytania przez niniejszy formularz kontaktowy. Celem przetwarzania danych jest udzielenie odpowiedzi na zapytanie oraz przedstawienie oferty handlowej. Zostałem poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne ale niezbędne do przesłania formularza jak również o przysługujących mi prawach: dostępu do moich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest działalność gospodarcza Sopocka Akademia Sztuki Masażu Gorlo Kamil Gorlo ul. Czarny dwór 14B/2, 80-365 Gdańsk NIP: 8442266609.
  Polityka Prywatności - Regulamin