Skip to main content

Regulamin Promocji w Sklepie Internetowym FACEMODELING.PL

Okres Trwania Promocji:

Promocja obowiązuje w okresie 22.05.2023 – 02.06.2024 (dalej nazywana “Okresem Promocji”).

Zakres Promocji:

 1. W ramach Promocji, Klienci sklepu internetowego FACEMODELING.PL zakupujący wybrane kursy online objęte Promocją otrzymają gratisy oraz zniżki od cen regularnych.
 2. Kursy objęte Promocją to:
  • FACEMODELING SELF CARE™ – Kurs Online
  • Kinesiotaping BIO-estetyczny w Twoim gabinecie™ – Kurs Online
  • Oshin Bian Technique – Manual & Bian Face Ritual Lift™ – Kurs Online
  • Twoje zdrowe i piękne piersi™ – Kurs Online
  • Facemodeling Self Tape™ – Kurs Online
  • Stanikowa Rewolucja – Webinar + e-book

Gratisy i Zniżki:

 1. Do każdego kursu online zakupionego w ramach Promocji przysługuje inny produkt gratisowy i zniżka od ceny regularnej.
  Lista  kursów objętych Promocją z wyszczególnionymi gratisami oraz zniżkami:

  • Do kursu FACEMODELING SELF CARE™ – Kurs Online przysługuje zniżka 20% od ceny regularnej oraz gratis w postaci 1 taśmy kinezjologicznej i zestawu baniek.
  • Do kursu Kinesiotaping BIO-estetyczny w Twoim gabinecie™ – Kurs Online przysługuje zniżka 20% od ceny regularnej oraz 1 taśma kinezjologiczna.
  • Do kursu Oshin Bian Technique – Manual & Bian Face Ritual Lift™ – Kurs Online przysługuje zniżka 20% od ceny regularnej oraz zestaw pałeczek do masażu.
  • Do kursu Twoje zdrowe i piękne piersi™ – Kurs Online przysługuje zniżka 20% od ceny regularnej oraz 1 taśma kinezjologiczna.
  • Do kursu Facemodeling Self Tape™ – Kurs Online przysługuje zniżka 20% od ceny regularnej oraz 1 taśma kinezjologiczna.
  • Do kursu Stanikowa Rewolucja – Webinar + e-book przysługuje zniżka 20% od ceny regularnej oraz 1 taśma kinezjologiczna.

Warunki Uczestnictwa:

 1. Promocja jest dostępna dla wszystkich Klientów sklepu internetowego FACEMODELING.PL, którzy dokonają zakupu wybranych kursów online objętych Promocją w okresie jej trwania.
 2. Wysyłka gratisów odbywa się wyłącznie na adresy na terenie Polski.

Dostawa Gratisów:

 1. Gratisy zostaną dostarczone kurierem na adres podany podczas składania zamówienia.
 2. Wysyłka gratisów na terenie Polski jest darmowa. Obowiązuje dopłata za wysyłki zagraniczne. Lista krajów do których zapewniamy wysyłkę ograniczona do Niemiec, Czech, Słowacji, Austrii, Belgii, Holandii, Luksemburgu, Słowenii, Danii, Francji, Finlandii, Hiszpanii, Szwecji.

Prawo do Zmiany Warunków:

 1. Sklep internetowy FACEMODELING.PL zastrzega sobie prawo do zmiany lub odwołania Promocji w dowolnym momencie, bez podania przyczyny.
 2. Wszelkie zmiany w regulaminie Promocji zostaną ogłoszone na stronie internetowej sklepu.

Postanowienia Końcowe:

 1. Niniejszy regulamin jest ważny w okresie 22.05.2023 – 02.06.2024
 2. Sklep internetowy FACEMODELING.PL nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne problemy techniczne lub błędy w działaniu strony internetowej sklepu, które mogą wpłynąć na udział w Promocji.
 3. Niniejszy regulamin jest dostępny na stronie internetowej sklepu FACEMODELING.PL i jest dostępny do wglądu przez wszystkich Klientów.
 4. Wszelkie spory wynikłe w związku z Promocją będą rozstrzygane na podstawie polskiego prawa.

Przyjmując udział w Promocji, Klient akceptuje warunki regulaminu i zobowiązuje się do ich przestrzegania.