Kinesiotaping BIO-estetyczny i dynamiczne plastrowanie, doskonale wspiera lifting twarzy, pozwala niwelować napięcia mięśniowe, zastoje limfatyczne w obszarze twarzy, szyi i dekoltu, przywraca właściwy tor oddechowy.
To niezwykle istotny i wysoce skuteczny element odnowy biologicznej, efektywna forma rehabilitacji estetycznej tkanek naszej twarzy, szyi, dekoltu oraz biustu. Wspaniała metoda, bez której rehabilitacja, czy terapia odnowy biologicznej twarzy, staje się niepełna.

Na 1-dniowym szkoleniu, liczącym 8 h nauki teoretycznej i praktycznej
nauczysz się i poznasz historie kinesiotapingu, opanujesz podstawy anatomii, zrozumiesz i dopasujesz najważniejsze aplikacje kinesiologiczne przydatne w konkretnych sytuacjach.
Krok po kroku zdobędziesz wiedzę praktyczną oraz umiejętności, które pozwolą Ci swobodnie korzystać z tej wspaniałej metody terapeutycznej w Twoim gabinecie.
Dowiesz się jakie są najbardziej skuteczne aplikacje taśowe wspierające i wzmacniające efekty Twoich zabiegów i terapii manualnych.

Korzyści płynących z zastosowania kinesiotapingu, czyli plastrowania dynamicznego w terapiach naturalnych twarzy, medycynie estetycznej, stomatologii czy rehabilitacji jest naprawdę wiele.

Dowiesz się, jak wspomóc plastrowaniem biostymulację i regenerację tkanek po porażeniu nerwu twarzowego, jaką aplikację zastosować, aby zrelaksować mięśnie żwacza, wydłużyć szyję, wymodelować policzki lub owal czy podnieść biust.

Poznasz sposoby plastrowania wspaniale uwalniające napięcia oraz modelujące mięśnie w obszarze dekoltu, szyi i twarzy oraz aplikacje wspomagające drenaż limfatyczny, regenerujące tkanki np. po zabiegach chirurgicznych bądź zabiegach medycyny estetycznej.

Ogromnym atutem kursów w naszej Akademii jest kameralność i indywidualność prowadzonych szkoleń. Szkolenie stacjonarne pozwala na współpracę z trenerem/szkoleniowcem, który na bieżąco koryguje i wprowadza w świat plastrowania dynamicznego.

Informacje i zapisy

Inwestycja w szkolenie to 1,400 zł

Wszyscy kursanci podczas szkolenia otrzymują materiały dydaktyczne, skrypt, oraz komplet taśm kinezjologicznych, które można wykorzystać podczas pracy w swoim gabinecie.

Kurs prowadzony jest w kameralnych grupach do 12 osób.
Prowadząca: Kazia Rafalska

Najbliższe terminy szkoleń:

Warszawa:
22.04.2022 (brak miejsc)
26.08.2022

Sopot:
07.05.2022
04.07.2022

Jeśli masz pytania wyślij wiadomość przez formularz kontaktowy lub zadzwoń (11:00-16:00) – tel: (+48) 889-889-351