„Zdrowie i piękno wypisane na twarzy”

WARSZTAT ODMŁADZAJĄCEJ AUTOPLASTYKI I KINESIOTAPINGU ESTETYCZNEGO TWARZY I CIAŁA

„Istnieje wprawdzie wiele kremów, które poprawiają wygląd skóry, ale nie istnieje żaden, który poprawiłby kondycje mięśni twarzy"

Eva Frasier

Witajcie dziewczyny!


Mam wielkie szczęście, bo robię w życiu to, co kocham! Jestem niezmiernie wdzięczna, że mogę podzielić się z Wami moimi inspiracjami. Jak wiecie naturalne metody dbania o urodę ciała i duszy interesują mnie już od wielu lat, a to, że dziś mogę się tym z Wami dzielić jest dla mnie wielką radością.

Ideą mojej pracy jest służenie Wam w drodze do odkrywania swego najgłębiej czasem ukrytego piękna, wewnętrznej harmonii i poczucia miłości do swego ciała, a stały rozwój i poszukiwanie holistycznych, w pełni naturalnych metod pracy z Wami to cele, do których zbliżam się każdego dnia.

„Jeśli masz zamiar się odnowić, czyń to każdego dnia”

Konfucjusz

Z wielkiej pasji i miłości do holistycznego podejścia do naszego wewnętrznego i zewnętrznego piękna oraz naturalnych metod dbania o urodę, powstał program odnowy, który pomoże Ci zrozumieć proces starzenia się organizmu.

Dowiedz się jak w naturalny i skuteczny sposób korygować niepożądane zmiany w naszym ciele i twarzy, a co najważniejsze jak dbać o siebie każdego dnia, aby zachwycać swoją wewnętrzną urodą i nieprzemijającą młodością i blaskiem…

Podczas 2-dniowych warsztatów poznasz teoretycznie i praktycznie następujące zagadnienia:

ODMŁADZAJĄCA AUTOPLASTYKA CIAŁA

Zapoznanie się z szeregiem technik wpływających na poprawę naszej postawy ciała oraz ich wpływu na młodość i zdrowie naszej twarzy.
Korekta istniejących już zmian i deformacji struktur twarzy jak i zahamowanie procesu starzenia, odnowa biologiczna na poziomie komórkowym.

KINESIOTAPING ESTETYCZNY

Metody pozwalające na skorygowanie zmian zachodzących w naszym ciele wpływających na starzenie się, oraz wpływ na jakość, młodość skóry i mięśni naszej twarzy.
Rozpoznanie biomechanizmu starzenia się organizmu. Odwrócenie procesu „błędnego koła”. Szereg aplikacji kinesiotapingu estetycznego, dopasowanego do indywidualnych potrzeb każdej twarzy.

PIĘKNO W DIECIE

jak pożywić swój organizm, aby jak najdłużej olśniewać wewnętrznym blaskiem! Tajniki urodowe i przepisy dalekowschodnich kultur na zachowanie długowieczności.

Cel warsztatu

BIOLOGICZNE ODMŁODZENIE NASZYCH TKANEK Z EFEKTEM WIZUALNYM, JAK RÓWNIEŻ POPRAWA JAKOŚCI NASZEGO SAMOPOCZUCIA I JEGO WITALNOŚCI.

Warsztaty będą obfitowały w szczególności w działania praktyczne:-)

Weź ze sobą tylko matę!

Wszelkie materiały dydaktyczne, taśmy, pomoce, jak również lunch, kawa i  przekąski w trakcie przerwy, będą zapewnione.

Cena warsztatu to 1700zł.

Warunkiem rezerwacji miejsca jest dokonanie pełnej płatności lub wpłata zadatku w wysokości 300zł na numer konta  54156000132004016980000001

W tytule proszę wpisać swoje dane z dopiskiem Warsztat + miejscowość

Pamiętaj!

Każdy nowy dzień to kolejna szansa, aby zatroszczyć się o swój organizm, odkryć swój największy potencjał, zrobić dla siebie coś dobrego… Dlatego przygotuj się na cudowną dawkę wiedzy i umiejętności, które w naturalny i skuteczny sposób pozwolą Ci rozkwitać i olśniewać wewnętrznym blaskiem 🙂

Przeczytaj opinie o Facemodelingu

Bardzo profesjonalnie przeprowadzone szkolenie. Aneta imponuje zarówno wiedzą, którą przekazuje, jak i całą swoją pełną pozytywnej energii, zapału, którym nie można się nie zarazić, postawą.
Sama terapia niezwykle ciekawa i skuteczna �
Dni szkoleniowe minęły nie wiadomo kiedy- teraz pora na wdrażanie zdobytej wiedzy w praktykę. I tutaj też można liczyć na wsparcie. Anetko- pięknie dziękuję �Polecam szkolenia, jak i przede wszystkim sam zabieg w 100% (a nawet więcej)!!!

Martafacebook

Znam magię dłoni Anety Hregorowicz - Gorlo od wielu lat. Poznałam też na własnej skórze działanie facemodelingu jej autorstwa. Ponieważ jestem z wykształcenia kosmetologiem z wieloletnim doświadczeniem, mogę tylko zachęcić każdą Panią do skorzystania z tej niezwykle efektywnej usługi. To jest właściwa osoba na właściwym miejscu. Jej holistyczne podejście do pracy ze skórą, po którym są realne efekty oraz zadbanie o piękną "oprawę" zabiegu sprawia, że dbanie o Siebie wkracza na zupełnie nowy poziom doznań. Z serca polecam ❤ ❤ ❤

Małgorzatafacebook

Efekty facemodelingu są niesamowite. Poza świetnym samopoczuciem i uśmiechem po zabiegu wychodzi się z młodzieńczym blaskiem. Jako osoba starająca się żyć zgodnie z naturą jestem zachwycona, że bez skomplikowanej aparatury i chemii można zdziałać takie cuda. Ogromna wiedza i doświadczenie Pani Anetki to duży atut ale to jej osobowość i dobra energia robią całość. Absolutnie polecam! 🙂

AniaFacebook

Szkolenie.... nieporównywalnie fantastyczne. Ogrom wiedzy i nauki wyniesiony z Akademii zmienił postrzeganie mojego zawodu. Nowe postrzeganie twarzy moich podopiecznych wniosło dużo radości i pasji do wykonywanych na codzień terapii.
A sama Aneta..... mózg pełen wiedzy i doświadczenia. Polecam wszystkim.
Kropkę nad i stawia cudowna Agnieszka, która dba o inne szczegóły podczas szkolenia.

Agatafacebook

Do najbliższego warsztatu w Sopocie zostało:

23-24.11.2019

 ↓ Zarezerwuj miejsce ↓

Z radością zapraszam,

Wasza holistyczna 

Dodatkowe informacje i zapisy

Wyślij wiadomość lub zadzwoń – 606687787