Skip to main content

Facemodeling Program™ – Odkryj naturalne i nieprzemijające piękno.

Witam Cię serdecznie w Akademii Manualnych Terapii Twarzy …

Nazywam się Aneta Hregorowicz-Gorlo… jednak zdecydowanie wolę mówić o swojej pasji, którą od wielu lat jest terapia manualna twarzy.

Facemodeling Program™ to innowacyjny program, który powstał z wielkiej pasji i miłości do naturalnych metod odmładzania i dbania o nasze zdrowie i piękno.

Jako kosmetolog, dyplomowany dietetyk oraz naturoterapeutka od zawsze wiedziałam, że na nasze zewnętrzne piękno składa się wiele czynników, a całościowe podejście do natury człowieka i jego holistyczna opieka może zagwarantować nam „zdrowie i piękno wypisane na twarzy” – jest to domena jaką kieruję się na polu zawodowym, jak i w życiu prywatnym.

Ideą mojej pracy jest towarzyszenie wielu kobietom w odkrywaniu czasem najgłębiej ukrytego piękna i wewnętrznej harmonii, a stały rozwój i poszukiwanie holistycznych w pełni naturalnych metod pracy z ciałem a szczególnie naszą twarzą, to cele do których zbliżam się każdego dnia… dlatego też od kilku lat prowadzę Facemodeling Academy, gdzie z radością dzielę się niekonwencjonalnymi metodami swojej pracy.

Jako terapeutka biologicznej odnowy twarzy od kilku lat rozwijam autorską metodę Facemodeling Program ™, która jest kwintesencją wiedzy i tajników urody zebranych z wielu zakątków świata. Ta w pełni naturalna metoda odmładzania i modelowania twarzy ,to nie tylko technika, ale wielka pasja jakiej oddaje się każdego dnia.

Oprócz nauczania i przekazywania profesjonalnych umiejętności dzielę się również swoją wiedzą na autorskich warsztatach z Odmładzającej Autoplastyki twarzy i Kinesiotapingu Estetycznego, co pozwala na wzbogacenie i uzupełnienie programów odnowy biologicznej w naszych gabinetach.

Jestem przekonana, że odpowiednia edukacja i stały rozwój pozwolą nam profesjonalistom w holistyczny sposób zatroszczyć się o naszych pacjentów, co w konsekwencji przełoży się nie tylko na poprawę piękna i estetyki naszej twarzy, ale szczególnie na poziom witalności i zadowolenia z jakże pięknego życia.

Czym jest Facemodeling Program™?

Facemodeling Program™ to autorski, w pełni naturalny i holistyczny program modelowania i odmładzania twarzy.

Na sukces i skuteczność tej metody składa się szereg unikalnych technik, takich jak: mioplastyka, akupresura, kinesiotaping estetyczny oraz masaż interplastyczny (stosowany wewnątrz naszej twarzy- tak zwany „transbukalny”)

Dzięki innowacyjnemu zastosowaniu tych wyjątkowych technik, w jednej sesji zabiegowej możemy osiągnąć długotrwały efekt biologicznego odmłodzenia naszej twarzy nawet o kilka lat.

Facemodeling Program™ działa na najgłębszych strukturach naszych tkanek i mięśni, co pozwala na uzyskanie widocznych efektów już po pierwszym zabiegu.

Szkolenia stacjonarne

dla profesjonalistów

Facemodeling Program™

Oshin Bian Technique™

Kinesiotaping Bio-estetyczny w Twoim gabinecie™

Osteoplastyka Twarzy

BRALift

Sklep on-line

Facemodeling Academy

Amulety

Kamienne Pałeczki Bian

Bańki Do Masażu

Taśmy kinesio

Indywidualne sesje Facemodelingu

Dowiedz się więcej889-889-351

Facemodeling Academy
ul. Kopernika 17, Sopot

Nie jesteś z Trójmiasta? Zajrzyj do naszych autoryzowanych gabinetów.

Nasz nastrój afirmuje się w wyrazie twarzy - w tym sensie twarz jest lustrem duszy.

Atlas Anatomii Klinicznej